Wtorek, 22 stycznia 2019

Szukamy Człowieka Powiatu Inowrocławskiego 2015

Fot.: Renata Napierkowska

Renata Napierkowska

Kto najbardziej zasłużył się dla powiatu i należy mu się tytuł osobowości minionego roku – na te pytania poznamy odpowiedź po zakończeniu głosowania. Teraz czekamy na zgłoszenia kandydatów.

Czwarty raz rusza nasz plebiscyt, w którym wyłonimy Człowieka Powiatu inowrocławskiego 2015 Roku. W poprzednich latach tytuł zdobyli: Adam Banaszak wiceprzewodniczący sejmiku i Agnieszka Chrząszcz ówczesna szefowa domu kultury Ziemowit w Kruszwicy. W minionym roku zwycięzca został st. bryg. Artur Przybylski


- Bardzo się cieszę z tego wyróżnienia. Plebiscyt wygrał jednak nie Artur Przybylski, ale strażacy. Myślę, że nasza służba jest popularna i cieszy się poważaniem społecznym, więc dlatego Czytelnicy oddawali na mnie głosy. Dla mnie to miła niespodzianka, że choć nie jestem już komendantem powiatowym straży w Inowrocławiu, to mieszkańcy powiatu o mnie pamiętają. Bardzo dziękuję wszystkim za to wyróżnienie, bo ma ono dla mnie szczególną wartość. To dla mnie jednocześnie zobowiązanie do jeszcze większej pracy na rzecz powiatu inowrocławskiego, z którym czuję się bardzo związany – mówił Artur Przybylski, gdy poinformowaliśmy go o zwycięstwie w naszym plebiscycie.

Przypominamy, że sam fakt zgłoszenia nie oznacza automatycznie kandydowania. Ostateczną listę kandydatów, na których będzie można głosować wyłoni nasza redakcyjna kapituła konkursowa. Kupony na Człowieka Powiatu Inowrocławskiego będą drukowane w Tygodniku Inowrocław. Głosy na swoich faworytów będzie można oddawać też wysyłając sms-y. . Teraz przez dwa tygodnie czekamy jednak na zgłoszenia nazwisk osób, które zdaniem naszych Czytelników, w ubiegłym roku swoja praca czy postawą zasłużyły na wyróżnienie. Przy każdym z kandydatów należy podać kilka zdań uzasadnienia, dlaczego typujemy tę właśnie osobę.

Kandydatów o naszej zabawy można zgłaszać telefonicznie dzwoniąc pod numery 52-355-16-52 lub 608 485 573 oraz osobiście w redakcji przy ul Roosevelta 15 oraz mailowo pod adresem: inowroclaw@expressmedia.pl; lub r.napierkowska@express.bydgoski.pl
Wiosną podliczymy kupony oraz SMS-y i poinformujemy, kto wygrał zabawę. Wręczenie tytułu nastąpi podczas uroczystego bankietu, w którym udział wezmą wszyscy nominowani, a dla trójki naszych Czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu przygotujemy, jak w poprzednich plebiscytach, wartościowe nagrody.