Niedziela, 24 lutego 2019

Bydgoszcz: Polski Bus zabierze nas w nowe miejsca

Fot.: Sławomir Kowalski

Polski Bus uruchomił nowe połączenia przecinające Bydgoszcz. Tym razem mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję pojechać do Warszawy i do Kołobrzegu.

Informacja o nowych połączeniach pojawiła się w piątek. PolskiBus.com poinformował, że ruszają dwie nowe linie. Nowy projekt odbywa się we współpracy z firmą Mobilis Group.


Połączenia będą przebiegać przez Bydgoszcz.

Dwa nowe kursy PolskiegoBusa ruszają 4 listopada. Połączą Warszawę i Kołobrzeg. Trasa przebiegać będzie przez Bydgoszcz oraz przez Płock, Toruń, Piłę, Wałcz, Połczyn-Zdrój i Kołobrzeg.

Połączenie oznaczone symbolem M2 ma według rozkładu pojawiać się w Bydgoszczy o godz. 23:55 (kurs do Warszawy) i 1:10 (kurs do Kołobrzegu)

Połączenia oznaczone „M3” o godz. 12:00 i 17:30.

Podróż z Bydgoszczy w obu kierunkach zajmie ok. 5 godz.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelne potrącenie w Bydgoszczy. Nie żyje 15-latek

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

 1. 03-11-2016 12:54

  Oceniono 1 raz 0 1

  - maus: extra połączenie!!!być w Warszawie o5-tej rano lub w Kołobrzegu o 6-tej było zawsze moim marzeniem;-P,zwłaszcza że doby hotelowe zaczynają się zwykle ok.12!!Będą potem zdziwieni czemu z Bydgoszczy nikt nie jeździ i zlikwidują połączenie.A trudno ustawić kurs z Wa-wy o 24,Bydg. o 5,w Kołobrzegu o 10-tej!By jeździli!!

  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz

  1. 03-11-2016 08:37

   Oceniono 1 raz 0 1

   - zitowanymimowoli: tyle godzin to jak Polski Bus Express

   Odpowiedz